Urnik za dijake - velja od četrtka, 8. 11. 2021 naprej

Obnovljeno: 20.06.2022 10:16

 
 
Nadomeščanje za enote - ponedeljek, 20. junij
         
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Rozman Magdalena U09 SLO Basej Blaško Martina MAT
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Klinar Tadeja U06 ANG Ropret Francka PMS
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Herbaj Valentina U04 MAT Podjed Marja NEM
2 Hlebanja Ana U04 SLO Podjed Marja NEM
5 Podhraški Marija U04 GEO Podjed Marja SOC

 

Nadomeščanje za enote - petek, 17. junij
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Slapnik Staša U05 GOB Slapnik Staša GOB
2 Slapnik Staša U05 GOB Slapnik Staša GOB
3 Slapnik Staša U05 GOB Slapnik Staša GOB
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Klinar Tadeja U03 ANG Klinar Tadeja ANG
2 Klinar Tadeja U03 ANG Klinar Tadeja ANG
3 Rozman Magdalena U03 SLO Rozman Magdalena SLO
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Zorko Primož RAČ4 zapos. Mevlja Sabina TIR
3 Zorko Primož RAČ4 zapos. Mevlja Sabina TIR
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Krajšek Anamarija U06 SLO Papac Irena SGO
4 Herbaj Valentina U06 MAT Papac Irena SGO

 

Nadomeščanje za enote - sreda, 15. junij
         
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Papac Irena U06 KOP Podjed Marja SOC
5 Podjed Marja U06 SOC Gogala Karmen BIO
7 prosto     Papac Irena KOP

 

Nadomeščanje za enote - ponedeljek, 13. junij
         
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Podhraški Marija U08 GEO Podhraški Marija GEO
2 Kralj Serša Samo U08 ZGO Kralj Serša Samo ZGO
3 Basej Blaško Martina U08 MAT Basej Blaško Martina MAT
4 Slapnik Staša U08 LUM Slapnik Staša LUM
5 Slapnik Staša U08 LUM Slapnik Staša LUM
6 Gogala Karmen U08 BIO Gogala Karmen BIO

 

Nadomeščanje za enote - četrtek, 9. junij
         
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Cerkovnik Benjamina U15 NEM Cerkovnik Benjamina NEM
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Gregorc Jasmina U15 ANG Gregorc Jasmina ANG
4 Hlebanja Ana U15 SLO Hlebanja Ana SLO
5 Hlebanja Ana U15 SLO Hlebanja Ana SLO
6 Cerkovnik Benjamina U15 NEM Cerkovnik Benjamina NEM
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Krajšek Anamarija U08 SLO Krajšek Anamarija SLO
2 Krajšek Anamarija U08 SLO Krajšek Anamarija SLO

 

Nadomeščanje za enote - petek, 3. junij
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
5 Tavčar Domen RAČ4 IKT Pungaršek Iztok IKT
6 Tavčar Domen RAČ4 IKT Pungaršek Iztok IKT
           
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Pikec Uroš ŠVZF

 

Nadomeščanje za enote - četrtek, 2. junij
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Tavčar Domen RAČ4 IKT Pungaršek Iztok IKT
7 Tavčar Domen RAČ4 IKT Pungaršek Iztok IKT
8 prosto     Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Brezavšček Lidija TV2 ŠVZF Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Pikec Uroš ŠVZF
6 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
7 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Brezavšček Lidija TV2 ŠVZF Pikec Uroš ŠVZF

 

Nadomeščanje za enote - sreda, 1. junij
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Hajnrihar Majda U12 UME Rozman Alenka ANG
7 prosto     Hajnrihar Majda UME
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Najdič Maja U07 GMP Herbaj Valentina MAT
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Basej Blaško Martina MAT
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Poljanec Katja U08 EKN Basej Blaško Martina MAT
6 Gogala Karmen U08 BIO Basej Blaško Martina MAT
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
5 Ropret Francka TV2 PSI Pikec Uroš ŠVZF
7 prosto     Ropret Francka PSI

 
Nadomeščanje za enote - torek, 31. maj
         
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Hajnrihar Majda U07 UME Herbaj Valentina MAT
3 Cerkovnik Benjamina U07 NEM Herbaj Valentina MAT
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
8 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD

 
Nadomeščanje za enote - torek, 24. maj
         
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Smajič Aleš U11 FIZ Mevlja Sabina TIR

 
Nadomeščanje za enote - ponedeljek, 23. maj
         
Enota: 3E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Slivnik Mojca PPR
7 prosto     Slivnik Mojca PPR

 
Nadomeščanje za enote - petek, 20. maj
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Brezavšček Jože TV2 ŠVZF Pikec Uroš ŠVZF
5 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 3E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Brezavšček Jože TV2 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD

 
Nadomeščanje za enote - četrtek, 19. maj
         
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
7 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 4A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Pikec Uroš TV2 ŠVZF Smajič Jasna ŠVZF

 
Nadomeščanje za enote - sreda, 18. maj
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Hajnrihar Majda UME
7 prosto     Hajnrihar Majda UME
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Kralj Serša Samo U07 ZGO Hajnrihar Majda UME
5 Herbaj Valentina U07 MAT Hajnrihar Majda UME
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Gogala Karmen BIO
           
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Brezavšček Jože TV2 ŠVZF Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Brezavšček Jože TV2 ŠVZF Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Podjed Marja SGŠ pred. Papac Irena EKN
4 Gregorc Jasmina SGŠ tekma Papac Irena EKN
5 Brezavšček Jože TV2 ŠVZF Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Perše Lidija SGŠ tekma Papac Irena SGO
           
Enota: 4G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Brezavšček Jože TV2 ŠVZF Pikec Uroš ŠVZF

 
Nadomeščanje za enote - torek, 17. maj
         
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Karić Sani U13 SIM Tolar Tomšič Anja ANI
           
Enota: 3C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Najdič Maja U14 ISZ Tolar Tomšič Anja ANI

 
Nadomeščanje za enote - sreda, 11. maj
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Rozman Alenka U12 ANG Najdič Maja GMP
5 Podhraški Marija U12 GEO Najdič Maja GMP
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Najdič Maja GMP
2 Kralj Serša Samo U07 ZGO Najdič Maja GMP
           
Enota: 3C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Karić Sani RAČ2 ISZV Najdič Maja ISZV
7 Karić Sani RAČ2 ISZV Najdič Maja ISZV

 
Nadomeščanje za enote - torek, 10. maj
         
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Herbaj Valentina U15 MAT Najdič Maja PMS
7 prosto     Najdič Maja PMS
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Najdič Maja ISZ
           
Enota: 3B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Ropret Francka U15 PSI Najdič Maja ISZ
           
Enota: 3C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Tolar Tomšič Anja U14 ANI Najdič Maja ISZ
           
Enota: 4C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Karić Sani U10 MMP Najdič Maja KTR

 
Nadomeščanje za enote - ponedeljek, 9. maj
         
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Poljanec Katja KOP
1 Basej Blaško Martina U08 MAT Poljanec Katja EKP
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Hlebanja Ana U04 RAZ Poljanec Katja POD
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Krajšek Anamarija U02 SLO Poljanec Katja BPO

 
Nadomeščanje za enote - sreda, 4. maj
         
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Brezavšček Jože TV2 ŠVZF Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Brezavšček Jože TV2 ŠVZF Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Brezavšček Jože TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 3C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Krajšek Anamarija U04 SLO Krajšek Anamarija SLO
2 Krajšek Anamarija U04 SLO Krajšek Anamarija SLO
3 Žganjar Eva U04 TIR Žganjar Eva TIR
           
Enota: 3E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Ropret Francka U01 PSI Ropret Francka PSI
3 Brezavšček Jože TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
4 Podjed Marja U01 NEM Podjed Marja NEM
5 Podjed Marja U01 NEM Podjed Marja NEM
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Brezavšček Jože TV2 ŠVZF Pikec Uroš ŠVZF