Urnik za dijake - velja od ponedeljka, 8. 3. 2021 naprej

Obnovljeno: 21.06.2021 07:44

 

 
Nadomeščanje za enote - nedelja, 20. junij
         
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Klinar Tadeja U06 ANG Podjed Marja NEM
5 Slapnik Staša U06 ISZ Podjed Marja NEM
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Podjed Marja NEM
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Podjed Marja NEM

 
Nadomeščanje za enote - sobota, 19. junij
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Smajič Jasna TV1 ŠVZ Brezavšček Lidija ŠVZ
2 Smajič Jasna TV2 ŠVZ Pikec Uroš ŠVZ
3 Smajič Jasna TV1 ŠVZ Brezavšček Lidija ŠVZ
3 Smajič Jasna TV2 ŠVZ Pikec Uroš ŠVZ
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Smajič Aleš FIZ
           
Enota: 2C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Kunšič Nevenka U07 MAT Krajšek Anamarija SLO
4 Najdič Maja U07 TIR Smajič Aleš FIZ
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 Pikec Uroš TV1 ŠVZ Brezavšček Lidija ŠVZ
1 Pikec Uroš TV1 ŠVZ Brezavšček Lidija ŠVZ

 
Nadomeščanje za enote - petek, 18. junij
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Najdič Maja U05 GMP Rozman Magdalena SLO
3 Pikec Uroš TV1 ŠVZ Brezavšček Lidija ŠVZ
4 Rozman Magdalena U05 SLO Gregorc Jasmina ANG
5 Podhraški Marija U05 GEO Gregorc Jasmina ANG
6 Rozman Magdalena U05 SLO Zalokar Maja KEM
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Pikec Uroš TV1 ŠVZ Smajič Jasna ŠVZ
3 Kralj Serša Samo U12 ZGO Zalokar Maja KEM
4 Cerkovnik Benjamina U12 NEM Zalokar Maja KEM
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Kralj Serša Samo U04 ZGO Zalokar Maja KEM
3 Papac Irena U04 EKN Hlebanja Ana SLO
4 Papac Irena U04 EKN Hlebanja Ana SLO
5 prosto     Herbaj Valentina MAT
           
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Slapnik Staša ISZ
6 Žganjar Eva U06 FOT Klinar Tadeja ANG
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Hlebanja Ana SLO
2 prosto     Hlebanja Ana SLO
3 prosto     Slapnik Staša ISZ
4 Žganjar Eva U03 FOTV Slapnik Staša ISZV
5 Žganjar Eva U03 FOTV Slapnik Staša ISZV
6 Gregorc Jasmina U11 ANG Herbaj Valentina MAT
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Papac Irena U01 EKN Gregorc Jasmina ANG
3 Kunšič Nevenka U01 MAT Gregorc Jasmina ANG
4 Kunšič Nevenka U01 MAT Klinar Tadeja NEM
5 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZ

 
Nadomeščanje za enote - četrtek, 17. junij
         
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Slapnik Staša GOB
2 Cerkovnik Benjamina U09 NEM Slapnik Staša GOB
3 Kralj Serša Samo U09 ZGO Slapnik Staša GOB
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Hlebanja Ana U04 SLO Smajič Jasna ŠVZ
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Brezavšček Jože TV1 ŠVZ Smajič Jasna ŠVZ
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Klinar Tadeja NEM
2 prosto     Klinar Tadeja NEM

 
Nadomeščanje za enote - sreda, 16. junij
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Rozman Magdalena U05 SLO Slapnik Staša GOB
4 Rozman Magdalena U05 SLO Slapnik Staša GOB
5 Basej Blaško Martina U05 MAT Slapnik Staša GOB
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Herbaj Valentina U10 MAT Zalokar Maja KEM
4 Herbaj Valentina U10 MAT Zalokar Maja KEM
7 prosto     Smajič Jasna ŠVZ
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Perše Lidija U12 EKP Klinar Tadeja ANG
7 Perše Lidija U12 EKP Klinar Tadeja ANG
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Rozman Alenka U04 ANG Podjed Marja NEM
3 Rozman Alenka U04 ANG Podjed Marja NEM
4 Hajnrihar Majda U04 LUM Rozman Alenka ANG

 
Nadomeščanje za enote - torek, 15. junij
         
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Smajič Jasna TV2 ŠVZ Pikec Uroš ŠVZ
3 Smajič Jasna TV2 ŠVZ Pikec Uroš ŠVZ
           
Enota: 2C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Kunšič Nevenka U07 MAT Smajič Aleš FIZ
3 Najdič Maja U07 TIR Smajič Aleš FIZ
6 Brgant Nika U07   Žganjar Eva FOTV
6 Brgant Nika U07   Slapnik Staša ISZV
7 Brgant Nika U07   Žganjar Eva FOTV
7 Brgant Nika U07   Slapnik Staša ISZV
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Podjed Marja NEM
4 Herbaj Valentina U08 MAT Sužnik Ivan SLO
5 Papac Irena U08 KOP Klinar Tadeja ANG
6 Papac Irena U08 SGO Klinar Tadeja ANG
7 prosto     Pikec Uroš ŠVZ
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Poljanec Katja U13 EKN Gregorc Jasmina ANG
6 prosto     Podjed Marja NEM
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Kunšič Nevenka U01 MAT Gregorc Jasmina ANG

 
Nadomeščanje za enote - ponedeljek, 14. junij
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Brezavšček Jože TV2 ŠVZ Pikec Uroš ŠVZ
3 Brezavšček Jože TV2 ŠVZ Pikec Uroš ŠVZ
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Podhraški Marija U10 GEO Herbaj Valentina MAT
           
Enota: 2C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Gregorc Jasmina U07 ANG Krajšek Anamarija SLO
4 Klinar Tadeja U07 NEM Smajič Aleš FIZ
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Pikec Uroš ŠVZ
1 prosto     Pikec Uroš ŠVZ
6 prosto     Podjed Marja SOC
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Podjed Marja SOC
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Kralj Serša Samo U01 ZGO Kunšič Nevenka MAT
2 Papac Irena U01 EKN Kunšič Nevenka MAT

 
Nadomeščanje za enote - sreda, 9. junij
         
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Herbaj Valentina U08 MAT Papac Irena SGO
4 Podjed Marja U08 NEM Papac Irena SGO
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Gregorc Jasmina U01 ANG Papac Irena EKN
2 Hlebanja Ana U01 SLO Papac Irena EKN