Urnik za dijake - velja od četrtka, 8. 11. 2021 naprej

Obnovljeno: 26.01.2022 17:43

 
 
Nadomeščanje za enote - četrtek, 27. januar
         
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Brezavšček Lidija TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Cerkovnik Benjamina U08 NEM Gogala Karmen BIO
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Gregorc Jasmina U06 SLO Hlebanja Ana SLO
5 prosto     Hlebanja Ana SLO
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Gogala Karmen BIO
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Hlebanja Ana SLO
2 Podjed Marja U04 NEM Hlebanja Ana SLO
6 Rozman Alenka U04 ANG Gogala Karmen BIO
           
Enota: 3B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Smajič Jasna TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF

 

Nadomeščanje za enote - sreda, 26. januar
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Hajnrihar Majda UME
7 prosto     Hajnrihar Majda UME
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Kralj Serša Samo U07 ZGO Hajnrihar Majda UME
5 Podhraški Marija U07 GEO Hajnrihar Majda UME
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 Rozman Magdalena U08 SLO Gogala Karmen BIO
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Perše Lidija U06 EKP Gogala Karmen BIO
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Herbaj Valentina U04 MAT Hlebanja Ana SLO
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Pikec Uroš TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 3B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Smajič Jasna TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 3E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Pikec Uroš TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 4A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Mulej Iztok U11 zapos. Hlebanja Ana SLO
4 Mulej Iztok U11 zapos. Hlebanja Ana SLO
           
Enota: 4C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF

 

Nadomeščanje za enote - torek, 25. januar
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
7 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Poljanec Katja U09 EKP Hajnrihar Majda UME
5 Rozman Magdalena U09 SLO Hajnrihar Majda UME
6 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
7 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 3C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Pikec Uroš TV2 ŠVZF Smajič Jasna ŠVZF
           
Enota: 4A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Pikec Uroš TV2 ŠVZF Smajič Jasna ŠVZF

 

Nadomeščanje za enote - ponedeljek, 24. januar
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
1 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
7 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
8 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Slapnik Staša U09 LUM Gogala Karmen BIO
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Krajšek Anamarija U06 SLO Gogala Karmen BIO
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Gogala Karmen BIO
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Brezavšček Lidija TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 3E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Brezavšček Lidija TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF

 

Nadomeščanje za enote - petek, 21. januar
         
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZF
4 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
6 Zalokar Maja U04 KEM Podhraški Marija GEO
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 3E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Rozman Magdalena U03 SLO Podhraški Marija EGE
           
Enota: 4C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Podhraški Marija GEO

 

Nadomeščanje za enote - četrtek, 20. januar
         
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Cerkovnik Benjamina U08 NEM Podhraški Marija GEO
5 Cerkovnik Benjamina U08 NEM Gogala Karmen BIO
6 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
7 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 Pikec Uroš TV2 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Rozman Alenka U04 ANG Gogala Karmen BIO
7 Pikec Uroš TV2 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 3B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Podjed Marja U15 NEM Brezavšček Lidija ŠVZD
2 Podjed Marja U15 NEM Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 3C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
5 Pikec Uroš TV2 ŠVZF Smajič Jasna ŠVZF
           
Enota: 4C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 4G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Podhraški Marija GEO
1 Mulej Iztok U01 GEO Podhraški Marija GEO
4 Gregorc Jasmina U01 ANG Brezavšček Lidija ŠVZD
4 Gregorc Jasmina U01 ANG Pikec Uroš ŠVZF

 

Nadomeščanje za enote - sreda, 19. januar
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Kralj Serša Samo U12 ZGO Najdič Maja GMP
5 Herbaj Valentina U12 MAT Najdič Maja GMP
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Najdič Maja GMP
2 Gregorc Jasmina U07 ANG Najdič Maja GMP
7 prosto     Podhraški Marija GEO
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Klinar Tadeja U09 ANG Podhraški Marija GEO
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZF
7 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZF
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
3 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 3B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Pikec Uroš TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 3C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Smajič Jasna ŠVZF
6 Tolar Tomšič Anja RAČ2 ANIV Najdič Maja ISZV
7 Tolar Tomšič Anja RAČ2 ANIV Najdič Maja ISZV
           
Enota: 3E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
3 Pikec Uroš TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 4G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Kralj Serša Samo U03 ZGO Brezavšček Lidija ŠVZD
5 Kralj Serša Samo U03 ZGO Pikec Uroš ŠVZF

 

Nadomeščanje za enote - torek, 18. januar
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
7 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
7 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Rozman Magdalena U06 SLO Smajič Aleš FIZ
6 Cerkovnik Benjamina U06 NEM Smajič Aleš FIZ
7 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Slapnik Staša ISZ
7 prosto     Smajič Aleš FIZ
8 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Najdič Maja PMS
7 prosto     Najdič Maja PMS
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
8 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Najdič Maja ISZ
           
Enota: 3B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Ropret Francka U15 PSI Najdič Maja ISZ
3 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 3C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
5 Tolar Tomšič Anja U14 ANI Najdič Maja ISZ
           
Enota: 4A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
4 Pikec Uroš TV1 ŠVZF Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 4C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Karić Sani U10 MMPV Najdič Maja KTR
5 Smajič Jasna TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD

 

Nadomeščanje za enote - ponedeljek, 17. januar
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Podhraški Marija U12 GEO Najdič Maja GMP
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Herbaj Valentina U07 MAT Najdič Maja GMP
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
8 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
5 Basej Blaško Martina U05 MAT Smajič Aleš FIZ
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Slapnik Staša U10 ISZ Smajič Aleš FIZ
7 prosto     Smajič Aleš FIZ
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 3E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Pikec Uroš TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Smajič Jasna TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 prosto     Najdič Maja KTR
           
Enota: 4G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Smajič Jasna TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD

 
Nadomeščanje za enote - petek, 14. januar
         
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZF
4 Smajič Jasna TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Smajič Jasna TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD

 
Nadomeščanje za enote - četrtek, 13. januar
         
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 3B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 3C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Smajič Jasna TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
6 Kunšič Nevenka U14 MAT Ropret Francka PSI
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD

 
Nadomeščanje za enote - sreda, 12. januar
         
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZF
7 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZF
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD

 
Nadomeščanje za enote - torek, 11. januar
         
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
8 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
8 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 3B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 3C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 prosto     Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Smajič Jasna TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Smajič Jasna TV1 ŠVZD Brezavšček Lidija ŠVZD

 
Nadomeščanje za enote - četrtek, 6. januar
         
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Cerkovnik Benjamina U08 NEM Gogala Karmen BIO
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Gogala Karmen BIO

 
Nadomeščanje za enote - ponedeljek, 3. januar
         
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Hlebanja Ana U04 SLO Poljanec Katja POD